Voorjaarscompetitie

Vrijdag

Gemengd 11 t/m 14 jaar
Klasse1e klasse - Afd. 8342
UitslagenNaar KNLTB
SpelersIndia de Jager
Juliette Dumon
Pepijn Wasser
Coen van Toledo
Jongens 1 - 11 t/m 17 jaar
Klasse2e klasse- Afd. 8412
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJelle van Viegen
Piet van Zwieten
Tom Brinkhorst
Jongens 2 - 11 t/m 17 jaar
Klasse2e klasse - Afd. 8411
UitslagenNaar KNLTB
SpelersDick Scholte
Alexis Dumon

Zaterdag

Dames 1
Klasse4e klasse - Afd. 9635
UitslagenNaar KNLTB
SpelersEline van Dillen
Hanneke Stellink
Floor Haverkamp
Tessa van Schijndel
Melanie Jacobs
Jopie Beurskens
Laura Sijm
Heren 1
Klasse4e klasse - Afd. 9081
UitslagenNaar KNLTB
SpelersSander Coopmans
Thijs Anten
David Brandwagt
Daniël Boelen
Ruben Smits
Juan Luis Bifet Tomas
Jonathan Willmann
Heren 2
Klasse4e klasse - Afd. 9077
UitslagenNaar KNLTB
SpelersHenk Visser
Jan van Winsen
Sander Maertens
Wouter Jong
Heren 3
Klasse4e klasse - Afd. 9082
UitslagenNaar KNLTB
SpelersWouter Lipsius
Arno van Smeden
Casper Hendriks
Ebel Meijer
Jhonsman Alexis Lozada Silva
Heren 4
Klasse6e klasse - Afd. 9128
UitslagenNaar KNLTB
SpelersFloris de Kort
Michiel Harbers
Menno Sijstermans
Thijs van Dongen
Chris Betz
Mix 1
Klasse2e klasse - Afd. 9322
UitslagenNaar KNLTB
SpelersAlex van Eenennaam
Joost Kamps
Ellen van de Veerdonk
René Borst
Jan Willem Heusinkveld
Ellen Nabuurs
Mix 2
Klasse3e klasse - Afd. 9341
UitslagenNaar KNLTB
SpelersRenee Mulder
Bart de Rooij
Fleur Olde Heuvelt
Jordy Oud
Jorn Wisman
Sarah Buswell
Mix 3
Klasse3e klasse - Afd. 9340
UitslagenNaar KNLTB
SpelersSheila van Trigt
Lilette Fiet
Joost Harmsma
Niels de Kuiper
Clemens Kramp
Anouk Monnik
Mix 4
Klasse4e klasse - Afd. 9359
UitslagenNaar KNLTB
SpelersMarleen Kemper
Elisabeth Greve
Wendel Greve
René Jaspers
Peter Arnoldi
Marc Steuns
Mix 5
Klasse4e klasse - Afd. 9362
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJohn Molenaar
Ricardo Wijngaarde
Eline Begemann
Guido Roest
Jantine de Jong
Maureen Asselbergs
Mix 6
Klasse4e klasse - Afd. 9363
UitslagenNaar KNLTB
SpelersErika Verkruissen
Rosa Boeschoten
Anne-Marie Verwiel
Sanne Schouten
Mariska Beumer
Robert van Dijk
Martijn Wokke
Pim Mutsaers
Mix 7
Klasse4e klasse - Afd. 9364
UitslagenNaar KNLTB
SpelersSanna Roest
Peter van der Helm
Thomas Aarts
Ellen Berntsen
Eveline van Arendonk
Senne Donders
Mix 8
Klasse5e klasse - Afd. 9377
UitslagenNaar KNLTB
SpelersErik van der Leck
Kim Röben
Marieke Stopel
Bart Jacobs
Robin Wierenga
Mariska van Hoorik
Elsa van Woerden

Zondag

Dames 1
Klasse3e klasse - Afd. 1084
UitslagenNaar KNLTB
SpelersAnnette van de Riet
Janne van der Bom
Jolien Schölvinck
Maaike Leidekker
Miriam Hendriks
Joyce Buis
Dames 2
Klasse4e klasse - Afd. 1133
UitslagenNaar KNLTB
SpelersRosanne Tamboer
Henriette van Eeghen
Merieke van Zoonen
Marja Calmer
Deidre Aldershof
Heren 1
Klasse3e klasse - Afd. 549
UitslagenNaar KNLTB
SpelersPepijn van den Toorn
Hidde Braun
Maarten Moen
Vincent Coert
Peter Jong
Rutger Docter
Heren 2
Klasse5e klasse - Afd. 622
UitslagenNaar KNLTB
SpelersMax Münstermann
Hannes van Rijthoven
Kevin Lynch
Stijn Bonder
Heren 3
Klasse6e klasse - Afd. 647
UitslagenNaar KNLTB
SpelersHans Willems
Yuri Leysner
Bas Jansen
Alrik de Jong
Mathijs Milborn
Heren 4
Klasse6e klasse - Afd. 646
UitslagenNaar KNLTB
SpelersJoep van Loon
Hilberth Opten
Franck Schellekens
Stefan Hertogs
Mix 1
Klasse7e klasse - Afd. 0178
UitslagenNaar KNLTB
SpelersMarco Suurland
Ronald van de Bijl
Jelle Galama
Nynke Kranendijk
Stephanie Emmelkamp
Yvonne Kerst
Anne Tacken van herwijnen

Reservelijst

NaamSpeelsterkte
Bas van Leeuwen8/8
Juliette Bonsen8/8
Hanne Schlaghecke8/8
Barbara Vehmeyer5/5
Aaron Senff9/9
Waldemar van der Veen7/7
Laura Goote6/6
Claudia Vilters7/7

Realisatie: verenigingenweb